Kurumsal Email nedir ?

Korumalı: maildenemeKurumsal E-mail Hosting
Kurumsal email hosting günümüzde firmaların olmazsa olmazlarından olup yaptığınız işin ciddiyetini işinize verdiğiniz önemi gösterir, şahsınıza veya kuruma ait email hizmetidir, standart gmail, hotmail, yandexmail gibi ücretsiz mail hesapları gibi ücretsiz değildir dolayısıyla firmanızın ciddiyetini gösterir, örnek olarak; isiniz@firmanız.com gibi.
Kurumsal Email hosting hizmeti kullanabilmek için öncelikle firmanıza ait bir domain (Alan adı) olması gerekmektedir (firmaniz.com gibi).

Korumalı: maildenemeE-Postalarınıza sınırsız erişim

Kullandığımız Bulut bilişim altyapı sayesinde Outlook, thunderbird, isterseniz de cep telefonunuzun varsayılan e-posta uygulaması ile emaillerinizi dilediğiniz yerden kesintisiz ulaşabilirsiniz. Tüm sistemlerle tam uyumlu olup dilediğiniz cihazdan dilediğiniz gibi emaillerinizi alıp-gönderebilirsiniz.

 Korumalı: maildeneme

Yüzde yüz güvenlik

Kurumsal email hizmetinizde spam mail alma/gönderme ihtimaliniz kesinlikle yoktur. Tüm postalarınız gönderilmeden/gelmeden önce Dünyanın en iyi antivirüsleri olan Cyren Premium Antispam ve Zero-Hour Antivirus tarafından taranmaktadır dolayısıyla email hizmetiniz kesinlikle zararlı yazılımlardan etkilenmemektedir.

Korumalı: maildeneme

 

%100 Uptime garantisi

Sizin yerinize sürekliliği biz düşündük email hizmetinizin kurumunuz adına ciddiyetinin farkındayız ve bu sebeple %100 uptime garantisi veriyoruz.

Maillerim gönderilmedi/alınmadı gibi sıkıntılarla kesinlikle karşılaşmamanız için 7/24 sizin yerinize tüm email altyapısını izliyoruz ve tam yedekli sistemimiz sayesinde en küçük bir aksaklıkta dahi hizmetiniz kesintiye uğramıyor.

 

Korumalı: maildenemeDiğer mail servisleri ile Tam senkronize

Daha önce kullandığınız mail servisinin ne olduğunun hiçbir önemi yok ! Tüm mallerinizi smartmail synic ile senkronize edebilir ve diğer mail hesabınızda bulunan tüm mailleri kurumsal email sayfanızdan yönetebilirsiniz. Gmail, yandex mail, hotmail, yahoo mail ve diğerleri artık sizin hizmetinizde tüm eski mail hesaplarınızı tek adreste toplayabilirsiniz.

Korumalı: maildeneme

Grup sohbetler (Chat)

Kurumunuz kaç kişi olduğu önemli değil ister 2 kişi ister 200 kişi olun dilediğiniz şekilde grup sohbetleri yapabilirsiniz.

Grup sohbetlerinde sınırlama yoktur dilediğiniz kadar grup açıp dilediğiniz kadar kişi ekleyip grup sohbetleri yapabilirsiniz.

 

Korumalı: maildenemeGelişmiş Ajanda ve Not sistemi

Kurumsal mail hizmetinizi dilediğinizi gibi ajanda olarak kullanabilirsiniz, doğum günleri, tatiller, ve özel günleri hatırlatmalara ekleyebilir ve dilediğiniz kadar not alabilirsiniz.

Artık bilgisayarınızın kenarlarında kullandığınız yapışkan notlara gerek yok kurumsal mail hizmetinizde dilediğiniz kadar not alabilirsiniz etrafta gereksizce yer kaplamayacaktır.

Korumalı: maildenemeSınırsız Dosya depolama alanı

Kurumsal mail hizmetinizde dilediğiniz gibi dosya yükleyebilir dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz artık yanınızda USB Disk, Cd/Dvd, Hard Disk taşımanıza gerek yok. Tüm dökümanlarınıza belgelerinize dilediğiniz yerden erişebilmeniz için dosya deposu özelliği var.

Arkanıza yaslanıp dosyalarınızı yükleyin, dilediğiniz yerden indirin. Artık sunum dosyam evde kaldı bilgisayarımda kaldı gibi sorunlar yaşamayacaksınız kurumsal mail hizmetinizde dosya deposuna belgelerinizi aktarıp istediğiniz zaman indirin, kesinlikle silinmezler.

 

Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

 Bu dökümanı yazdır