Bir süredir üzerinde çalıştığımız yeni cPanel teması ve bununla birlikte yeni eklentileri yayınladık. xBunny olarak adlandırdığımız yeni tema ile birlikte sizlere mevcut alışkanlıklarınızı bozmadan daha modern ve kullanışlı bir cPanel oluşturmayı hedefledik.

Değişiklikler tema ile sınırlı kalmıyor tabiki. Yeni arayüz ile birlikte işinizi kolaylaştıracak ve size daha iyi bir cPanel deneyimi kazandıracak eklentilerimiz CloudBunny Special grubu adı altında yayınlandı. Yeni eklentilerden kısaca bahsedelim;


Destek Merkezi: Destek ekimizle iletişime geçebilmeniz ve popüler sorunlarınızla alakalı resimli anlatım dökümanlarımıza kolayca ulaşabilmeniz amacıyla yapıldı.

Günlük Otomatik Yedekler: Bildiğiniz üzere web sitenizi her gün farklı lokasyonlardaki sunucuları yedekliyoruz. Bu buton yardımıyla bizimle iletişime geçmenize gerek kalmadan tek tuşla yedeğinizi backup sunucusundan geri yükleyebilirsiniz. Sadece home dizini veya sadece veritabanlarınızı geri yükleyebileceğiniz gibi sadece isteğinize özel bir dosyayı da geri çağırabiliyorsunuz. 

Android Hosting Panel: Hemen her cPanel fonksiyonunu mobil ortamda yönetebileceğiniz Android uygulamamıza ait tüm detaylar burada.

Aktif Süreçleri Göster: Bu ekrandan sitenizde anlık çalıştırılan işlemlerin listesini görebilirsiniz (Entry Processes). DDoS saldırısına maruz kalan, spam mail gönderen dosyaları veya sistem kaynaklarını aşırı derecede kullanan dosyaları bizimle iletişime geçmeden tespit edebileceğiniz gibi daha bir çok farklı amaç için de kullanabilirsiniz.

Google Apps Sihirbazı: Tek tıkla Google Apps için MX ayarlarını otomatik olarak yapılandırabilirsiniz.

PHP Versiyon Seçici: Malumunuz CloudLinux PHP Selector adına aradığınız herşeyi bu başlık altında topladık.

Şimdilik yenilikler bu kadar ancak önümüzdeki zaman diliminde güzel, fark yaratan ve bir o kadar da kullanışlı yeniliklerin geleceği müjdesini şimdiden vermek isteriz.

xBunny Ekran Görüntüsü:Thursday, June 18, 2015<< Geri