Uzun süren çalışmalar sonucu tamamen yenilenen altyapımızı size duyurmanın heyecanı içerisindeyiz. Tepeden tırnağa yenilenen altyapımız ile siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

2 yılı aşkın süredir devam eden arayüz çalışmalarımız sonucu hızlı, kullanıcı dostu, mobil uyumlu ve tamamen kendi bünyemizde geliştirilen yeni tasarımımız sizin için özel geliştirildi. Yenilenen arayüz ile birlikte bir çok yeni özellik sizi bekliyor. Tam fonksiyonlu gelişmiş müşteri panelimiz ve benzersiz yeni hosting paketlerimiz vazgeçilmeziniz olacak.

Yeni WordPress Hosting paketlerimiz size en hızlı hosting deneyimi sağlarken, yeni Dedicated Server paketlerimiz sayesinde kıtalararası netwok ağımızda bulunan yüzlerce fiziksel sunucuya çok uygun fiyatlara sahip olabilir ve paylaşımsız sunucuların keyfini çıkarabilirsiniz. Yeni arayüz ile birlikte yeni kurumsal kimliğimize kavuşmanın mutluluğunu da sizinle paylaşıyoruz.

Yenilenen ofisimiz sayesinde size daha verimli hizmetler sunabilmek için var gücümüzle 7/24 çalışıyoruz. Yenilenen logo ve kurumsal bilgilerimize ek olarak e-fatura geçişimiz de tamamlandı. Artık müşteri panelinizden yasal faturanızı görüntüleyebilir veya indirebilirsiniz. CloudBunny.Net kısaltması olan CBN Bilişim Teknolojileri olarak güncellenen firma ünvanımızla birlikte yeni adresimiz İskenderpaşa mahallesi dervişoğlu sokak Bayraktarlar İş Merkezi 7/58 Ortahisar/Trabzon adresinde sizi bekliyoruz.

2019 yılının ilk güncellemesiyle birlikte 10. yılımızda büyük yenilikler sizleri bekliyor. Bizi takip etmeye devam edin.Friday, February 1, 2019

<< Geri