CBN

TECHNOLOGY

2009 Yılında karadenizin ilk ve tek verimerkezi Bplus Datacenter adı altında oluşturduğumuz altyapı Trabzon'da internet hizmetlerine öncülük etmeye başladı. Zamanla kurduğumuz yazılım ve internet odaklı çalışmalar ile yöremize verdiğimiz kalite ve performans odaklı uygulamalarımızda başarılı sonuçlar elde ettik. 2013'ün ortalarında bu çalışmalarımızı global hale getirmek ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak için Cloud(Bulut) altyapı çalışmalarına hız kazandırdık. Bu çalışmalar sonucunda Bplus adı ile başladığımız yola CloudBunny olarak devam ediyoruz. CloudBunny, CBN Bilişim Teknolojileri adı altında hizmet vermektedir.


CloudBunny %100 Cloud(Bulut) altyapısı, kaliteli hizmet anlayışı ve ucuz fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimiz için son teknoloji donanımların yanı sıra kesintisiz hizmet garantisiyle hem Türkiye hem de dünya çapında saygın bir marka olmayı hedeflemektedir. 7/24 Destek ekibimiz ve güler yüzlü müşteri temsilcilerimizle birlikte kendinizi bulutların üstünde hissedeceksiniz!


KITALARARASI NETWORK AĞI

Sunucunuzu tam anlamıyla kontrol edebileceğiniz benzersiz deneyim

Dünyanın en iyi verimerkezlerinde barındırdığımız dedicated sunucular ile dilediğiniz lokasyondan hizmet almanın keyfini çıkarın. İstanbul, Paris ve New York başkta olmak üzere bir çok ülkede bulunan altyapımız ile %99.9 uptime garantisi veriyoruz. Gelişmiş kontrol paneli ve 7/24 teknik desteğiyle CloudBunny tüm dedicated server ihtiyaçlarınıza tek başına yeter.