Nasıl Web Sitesi Satın Alabilirim? RESİMLİ ANLATIM

Sistem Nasıl İşliyor?

Yeni bir web sitesi oluşturmak için öncelikle bir adet  alan adı (domain) ve hosting hesabına ihtiyacınız var. CloudBunny ile satın alacağınız web site paketiyle birlikte bu servislere ücretsiz sahip olabilirsiniz. Alan adı (domain) ve hosting hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz CloudBunny Bilgi Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.
 
CloudBunny hazır site paketleri alan adı ve hosting hizmetlerinin yanısıra web siteniz için gerekli yazılımları satın alarak sizin yerinize tüm kurulumları gerçekleştiriyor.  Siteniz için kullanılan tüm yazılımların lisans ve kontrol paneli detayları sisteme kayıtlı e-mail adresinize gönderiliyor. Bununla birlikte web sitenizi yönetebilmeniz için kontrol panel bilgileri e-mail adresinize gönderiliyor. Tüm bu işlemler en fazla 24 saat içerinde tamamlanmış oluyor ve siteniz yayın hayatına başlıyor. Size gönderilen e-maillerde bulunan kontrol paneli bilgileriyle web sitenize A'dan Z'ye erişim sağlayabilir, istediğiniz tüm değişiklikleri yapabilirsiniz.

Nasıl Web Sitesi Satın Alabilirim?

1- Web site paketlerimizden birini seçerek veya hazır site paketlerimizden birini seçerek Hemen Satın Al butonuna tıklıyoruz.

2- Karşısına gelecek ekranda web siteniz için bir alan adı belirlemenizi isteyecektir. Com, Net ve Org alan adları web site paketimizle birlikte ücretsizdir. Yeni alan adı adınızın uygunluğunu kontrol ettikten sonra Devam etmek için tıklayınız butonuna tıklıyoruz ve sonraki adıma geçiyoruz.

3-
Alan adımız için DNS Yönetimi, E-posta Yönlendirme, ID (Whois Kimlik Bilgileri) Koruma hizmetlerini işaretleyerek Sepeti Güncelle butonuna tıklıyoruz.

4- Açılan yeni ekranda ödemenizle alakalı ayrıntıları göreceksiniz. Eğer indirim kodunuz varsa kodu yazıyoruz ve Ödeme butonuna tıklıyoruz.

5-
Bu adımda profil bilgilerinizi girdikten sonra veya eski kullanıcıysanız kullanıcı girişi yaptıktan sonra ödeme yönteminizi belirleyip Siparişi Tamamla butonuna tıklıyorusunuz.
 
Ardında ödemenizi tamamlamanız için paypal kredi kartı ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Paypal ile nasıl ödeme yapacağınızı anlatan resimli dökümanımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eğer ödeme yöntemi olarak Havale / EFT kullanmak istiyorsanız siparişinizden sonra banka hesabımıza ödeme yapabilirsiniz. Havale / EFT yöntemiyle ödeme yapmanız durumunda destek ekibimize ödeme bildirimi yapmayı unutmaynız. Siparişin bize ulaştıktan sonra en geç 24 saat içerisinde siparişiniz aktif edilerek gerekli tüm bilgiler mail yoluyla tarafınıza iletilecektir.

Not: Temalar ve tüm içerikler themeforest.net ve aynı envanto şirketinin içeriklerinden alınmıştır. Biz web tasarım danışmanlık yapıyoruz ve tüm temalar lisanslı olarak alınıp türkçeye çevirilip kullanıcıya verilmektedir. Bununla ilgili gerekli ibareler tema sipariş panelinde belirtilmekte ve kullanıcı sözleşmesinde içermektedir. Hazır site paketlerinden alan kullanıcılarımıza envanto lisans numaraları iletilmektedir.


Ertuğrul Bakkaloğlu
CloudBunny.net 


Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

 Bu dökümanı yazdır