Opencart Kargo Metodu Nasıl Oluşturulur? RESİMLİ ANLATIM

Opencart E-ticaret sisteminiz için kargo metodları belirlemek gerekli ve çeşitlilik gösterdiği için ihitiyaçlarınızı karşılayacak şekilde birçok metodu içerisinde barındırıyor. Bu metodlar nasıl oluşturulur konumuzdan inceleyebilirsiniz.

1- Admina panelimize giriş yaptıktan sonra Eklentiler > Kargo metodları bölümüne giriş yapıyoruz.2- Ardında açılacak sayfada birçok kargo metodunu göreceksiniz. Bu metodlar çeşitlilik gösteriyor ve birçok standartta ücretli-ücretsiz metodlar bulunuyor bu metodlara internetten araştırarak ulaşabilirsiniz. Biz kargo seçeneklerimiz içerisinden Sabit Kargo Fiyatı metodunu seçiyoruz ve karşısındaki Kur linkine basarak kuruyoruz. Kurulduktan sonra yanında Düzenle linki belirecektir. Bu linke tıklıyoruz ve gerekli temel bilgilerimizi belirteceğimiz diğer adıma geçiyoruz.


3- Açılan panelde kargo fiyatımız, daha önce belirlediğimiz vergi oranımız, genel bölge ve durum seçenekleri beliriyor. Bütün bu bilgileri gerektiği şekilde doldurduktan sonra durumu açık seçerek yaptığımız değişiklikleri Kaydet butonuna basıp kaydediyoruz ve kurulumu tamamlıyoruz. Önder TOMAR
CloudBunny.Net


Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

 Bu dökümanı yazdır