BunnyGuard DDoS Koruma Nedir?

BunnyGuard Anti-DDoS Layer 7 güvenlik katmanı CloudBunny tarafından tamamen yerli imkanlarla geliştirildi. Günümüz internet sağlayıcılarının en büyük problemlerinden birisi olan DDoS saldırılarından korunmanızı sağlayan BunnyGuard bir çok lokasyonda sitenizin kopyalarını saklayarak sitenizi hızlandırır ve Google PageSpeed yardımıyla kodlarınızı optimize eder. 

BunnyGuard sadece DDoS koruması için geliştirilmedi. All in one hizmet olarak hayata geçirilen bu servis hem güvenlik hem optimizasyon hem de performans bakımından uygulamalarınızı maksimum seviyeye taşıyacaktır. Dahili gelen global DNS sunucularını müşteri panelimizden kontrol edebilir ve dilediğiniz DNS kaydını saniyeler içerisinde güncelleyerek domain panelinden herhangi bir değişiklik yapmadan sitenizi farklı bir sunucuya yönlendirebilirsiniz.

Üstelik tamamen ücretsiz! CloudBunny tarafından sunulan bu servisi tamamen ücretsiz olarak dilediğiniz kadar site için ömür boyu kullanabilirsiniz.  Gelişmiş müşteri paneli sayesinde tüm kontrol avucunuzun içinde. 5 farklı koruma modundan istediğinizi seçin veya korumayı devre dışı bırakın, sadece 1 tıkla sunucunuzu koruma altına alın.

Entegre Google PageSpeed ve Proxy Cache sayesinde websiteniz hiç olmadığı kadar hızlı açılsın. Tüm ücretsiz ve premium paketlerde kullanabileceğiniz bu özellikler sayesinde Google sıralamanızı yükseltin ve çok az kaynakla büyük işler başarın. Google sitenizi çok sevecek.

BunnyGuard DDoS Koruma ücretli alternatiflerinin aksine çok gelişmiş ve global bir network ağına sahiptir. Türkiye'de bulunan  website ve kullanıcı verileri dikkate alınarak geliştirilen BunnyGuard Türkiye'de bulunan web uygulamalarınız için mükemmel bir çözüm olacaktır. Türkiye, İngiltere, Amerika ve Fransa'da konumlu gelişmiş donanımlarımız ve tamamen kendimize ait otomasyon yazılımlarımız sayesinde websiteniz artık güvenli ve hızlı.

Ücretsiz sürümlerin dışında sunuculan Pro paketlerde sınırsız trafik ve çoklu site ekleme özellikleri ön plana çıkmaktadır. Yüzlerce siteyi tek bir kontrol panelinden kolayca yönetebildiğiniz Pro paketler 7/24 profesyonel ve Türkçe teknik destek ile beraber gelmektedir. Her konuda uzman mühendislerimiz en iyi hizmeti almanız için 7/24 tüm imkanları seferber eder.

Gelişmiş ve kullanıcı dostu trafik izleme paneli sayesinde sitenizin anlık durumunu, gelen/giden istekleri ve daha bir çok veriyi anlık olarak izleyebilirsiniz. Böylece sitenizdeki sorunları kolayca tespit edebilir ve saldırı durumunda daha önce hiç görmediğiniz istatistikleri elde edebilirsiniz. BunnyGuard DDoS Koruma ve CDN sayesinde web sitenizi en iyi konuma getirirken Trafik İzleme özelliği sayesinde geri dönüşlerden anında haberdar olursunuz.

Genel olarak bahsettiğimiz bu üründeki teknik detayları ve ince ayaları diğer yazılarımızda inceleyip detaylı şekilde raporlandıracağız.

Ücretsiz Sipariş: https://cloudbunny.net/antiddos-koruma.php

Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

 Bu dökümanı yazdır