Sorunsuz Forum Scripti pBB Kurulumu Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIMphpBB Nedir?


"phpBB" ismi "PHP Bulletin Board" ın kısaltılmış halidir. phpBB çok güçlü, tam kapasiteli, ve uyarlaması kolay açık kaynakkodlu, PHP ve MySQL tabanlı bir forum sistemidir. phpBB kullanıcı dostu arayüzüe sahiptir, kolay ve anlaşılabilir yönetim paneli vardır. Dünya çapında milyonlarca kişinin kullandığı phpBB™, hiç şüphesiz bir topluluk desteği ve oluşumu için kullanılan en popüler forum yazılımlarından biridir. Yazılım 2000 yılının haziran ayında yapımcılar tarafından lisanssız olarak oluşturulmuştur.

Özellikler:

- Popüler veritabanı sunucuları desteği
- Limitsiz forumlar ve mesajlar
- Çoklu dil desteği
- Gizli veya genel forumlar
- Güçlü arama kapasitesi
- Özel mesaj sistemi
- Temalar ile görünüm değişiklikleri

phpBB hakkında daha detaylı bilgi almak için BURAYA tıklayın.


CloudBunny Uygulama Yükleyici

CloudBunny kontrol panelinize entegre durumda çalışan 'Uygulama Merkezi' adlı servisimiz sayesinde 5-10 saniye gibi bir sürede web sitenizi kurup yayına verebilirsiniz. Sistemimize entegre, kuruluma hazır 325 adet dünyaca ünlü script bulunmaktadır. Artık kurulum yaptırmak için ekstra ücretler ödemenize gerek yok. Bir tıklama ile kendi sitenizi hazırlayabilir ve anında yayınlayabilirsiniz. 

Ayrıca Android kullanıcısıysanız Türkiye'de ilk olan CloudBunny Android Hosting Kontrol Panel uygulamamızı indirerek tüm hosting kontrolünüzü cebinizden kontrol edebilirsiniz. Uygulama ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz. 
CloudBunny Android Hosting Kontrol Panel İNDİR

phpBB ücretsiz uygulamanızı kontrol panelimiz yardımıyla aşağıdaki adımları takip ederek kurmaya başlayabilirsiniz,

1- Öncelikle kullanıcı girişinizi tamamladıktan sonra açılan menülerden hizmetlerim bölümüne tıklıyorsunuz.


 
2- Açılan sayfada ürün hizmet bölümündeki detayları görüntüle butonuna tıklıyoruz.3- Hesap yönetimi bölümündeki Uygulama yükleyici butonuna tıklıyoruz.4- Sonrasında açılan sayfada yeni uygulama ekle butonuna tıklıyorsunuz.5-
350'nin üzerinde
hazır kodlanmış ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz yeni uygulama ekle panelimizle hiçbir extra bilgiye ihtiyaç duymadan isteğinizi ve gereklerinizi karşılayacak uygulamayı 5 dk içinde sitemiz hizmetinde demosunu görüntüleyebilir ve kurabilirsiniz. Konumuz gereği PHPBB kurulumu yapacağımız için Genel bakış veya Forum kategorileri içerisinden phpBB scriptini seçiyoruz ve Yükle! isimli butona tıklıyoruz.7-  Açılan bölümde PHPBB kurulumu için temel bilgilerinizi belirttikten sonra uygulamayı yükle butonuna basarak PHPBB kurulumunu sitemiz sayesinde 5-10 saniye gibi kısa bir süre içinde tamamlayabilirsiniz.8- İşleminiz gerçekleştikten sonra alt bölümde uygulamanız başarıyla kuruldu yazısı geliyorsa PHPBB Scriptiniz başarıyla kurulmuş ve kullanıma hazır durumdadır.


 
Önder TOMAR
CloudBunny.Net

Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

 Bu dökümanı yazdır