Sorunsuz MYBB Forum Kurulumu Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIMMYBB Nedir?


MyBulletinBoard (MyBB) Forum Scripti PHP dili ile yazılmış olup MySQL veritabanı ile kullanılabilmekte olan ücretsiz ve sürekli gelişmekte olan dinamik,kullanışlı bir forum scriptidirAçık kaynak kodlu olduğu içinde istediğiniz gibi kodlarda oynamalar, değiştirmeler yada eklemeler yapabilirsiniz. Oldukça kolay yönetim panelinin olması da birçok kişinin mybb yönelmesine neden olduğunu söyleyebiliriz. MyBB tema değiştirme, css, yazı tipi vs. işlemlerinizi kolayca yapabilmeniz için yapılmış bir sistemdir.

Özellikler:

- Çoklu PM gönderme özelliği
- AJAX Hızlı Mesaj Gönderme Özelliği
- Otomatik SEO
- Ziyaretçiler için dil seçeneği
- SMTP mail fonksiyonları
- Otomatik avatar boyutlandırma 
- İmza Değiştir sayfasında Mykod kullanabilme
- Plugin güncelleme kontrolü
- Kayıt olurken AJAX doğrulama özelliği
- Kurulum sırasında çerezleri otomatik tanıma
- Yeni Forum/Konu işaretleme sistemi
- Profilde yer göstergesi
- SQLite 2 & 3 ve PgSQL Desteği
- Coppa Uygunluğu

MYBB hakkında daha detaylı bilgi almak için
BURAYA tıklayın.

CloudBunny Uygulama Yükleyici

CloudBunny kontrol panelinize entegre durumda çalışan 'Uygulama Merkezi' adlı servisimiz sayesinde 5-10 saniye gibi bir sürede web sitenizi kurup yayına verebilirsiniz. Sistemimize entegre, kuruluma hazır 325 adet dünyaca ünlü script bulunmaktadır. Artık kurulum yaptırmak için ekstra ücretler ödemenize gerek yok. Bir tıklama ile kendi sitenizi hazırlayabilir ve anında yayınlayabilirsiniz. 


Ayrıca Android kullanıcısıysanız Türkiye'de ilk olan CloudBunny Android Hosting Kontrol Panel uygulamamızı indirerek tüm hosting kontrolünüzü cebinizden kontrol edebilirsiniz. Uygulama ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz. 
CloudBunny Android Hosting Kontrol Panel İNDİR

SMF ücretsiz forum uygulamanızı kontrol panelimiz yardımıyla aşağıdaki adımları takip ederek kurmaya başlayabilirsiniz,

1- Öncelikle kullanıcı girişinizi tamamladıktan sonra açılan menülerden hizmetlerim bölümüne tıklıyorsunuz.


 
2- Açılan sayfada ürün hizmet bölümündeki detayları görüntüle butonuna tıklıyoruz.3- Hesap yönetimi bölümündeki Uygulama yükleyici butonuna tıklıyoruz.4- Sonrasında açılan sayfada yeni uygulama ekle butonuna tıklıyorsunuz.5-
350'nin üzerinde
hazır kodlanmış ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz yeni uygulama ekle panelimizle hiçbir extra bilgiye ihtiyaç duymadan isteğinizi ve gereklerinizi karşılayacak uygulamayı 5 dk içinde sitemiz hizmetinde demosunu görüntüleyebilir ve kurabilirsiniz. Konumuz gereği MYBB kurulumu yapacağımız için Genel bakış veya Forum kategorileri içerisinden MYBB scriptini seçiyoruz ve Yükle! isimli butona tıklıyoruz.7-  Açılan bölümde MYBB kurulumu için temel bilgilerinizi belirttikten sonra uygulamayı yükle butonuna basarak MYBB kurulumunu sitemiz sayesinde 5-10 saniye gibi kısa bir süre içinde tamamlayabilirsiniz.8- İşleminiz gerçekleştikten sonra alt bölümde uygulamanız başarıyla kuruldu yazısı geliyorsa MYBB Forum Scriptiniz başarıyla kurulmuş ve kullanıma hazır durumdadır.


 
Önder TOMAR
CloudBunny.Net

Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

 Bu dökümanı yazdır