Sorunsuz PRESTASHOP Kurulumu Nasıl Yapılır? RESİMLİ ANLATIM


PrestaShop Nedir?


Prestashop adından da anlaşılaçağı gibi presta alışveriş anlamına gelmektedir. E-ticaret scriptleri arasında ücretsiz kaliteli ve gelişmiş bir satış sitesi yapabileceğiniz yazılım diyebiliriz. PrestaShop, PHP ve MySQL tabanlı, açık kaynak kodları ile sunulduğundan kullanıcılarına düzenleme ve geliştirme imkanı veren ücretsiz bir e-ticaret yönetim sistemidir 2011 yılının en iyi open source e-ticaret yazılımı seçilen ve bugüne kadar 1.750.000'den fazla indirilen Prestashop'ın dünya üzerinde 115.000 kullanıcısı vardır. Hızlı kurulum ve 275'den fazla modül sayesinde Prestashop kolaylıkla düzenlenebilir ve geliştirilebilir. Hazır tema ve modülleri sayesinde e-ticaret sitenizi kolayca geliştirebilirsiniz. 

Özellikler:

- Prestashop ömür boyu ücretsizdir.
- Gelişmiş yönetim paneli mevcuttur
- %100 Seo yapısına sahiptir
- Ücretsiz ücretli profesyonel temaları mevcuttur
- Sanal pos ile kredi kartı kulanbilirsiniz
- Kredi kartına taksitli satış yapabilirsiniz
- Paypal ve benzeri sistemlerden ödeme kabul edebilirsiniz
- Kapıda Ödeme ve Havale EFT Modülleri mevcuttur
- Gelişmiş ürün ekleme paneli ve özellikleri vardır
- Gelişmiş kargo seçeneklerimevcuttur
- Belli bir miktara kargo ücreti ekleme özelliği
- Özel sayfa oluşturma imkanı
- Modüllerle kolayca yeni özellikler ekleme

PrestaShop hakkında daha detaylı bilgi almak için BURAYA tıklayın


CloudBunny Uygulama Yükleyici

CloudBunny kontrol panelinize entegre durumda çalışan 'Uygulama Merkezi' adlı servisimiz sayesinde 5-10 saniye gibi bir sürede web sitenizi kurup yayına verebilirsiniz. Sistemimize entegre, kuruluma hazır 325 adet dünyaca ünlü script bulunmaktadır. Artık kurulum yaptırmak için ekstra ücretler ödemenize gerek yok. Bir tıklama ile kendi sitenizi hazırlayabilir ve anında yayınlayabilirsiniz. 

Ayrıca Android kullanıcısıysanız Türkiye'de ilk olan CloudBunny Android Hosting Kontrol Panel uygulamamızı indirerek tüm hosting kontrolünüzü cebinizden kontrol edebilirsiniz. Uygulama ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz. 
CloudBunny Android Hosting Kontrol Panel İNDİR

PrestaShop uygulamanızı kontrol panelimiz yardımıyla aşağıdaki adımları takip ederek kurmaya başlayabilirsiniz,

1- Öncelikle kullanıcı girişinizi tamamladıktan sonra açılan menülerden hizmetlerim bölümüne tıklıyorsunuz.


 
2- Açılan sayfada ürün hizmet bölümündeki detayları görüntüle butonuna tıklıyoruz.3- Hesap yönetimi bölümündeki Uygulama yükleyici butonuna tıklıyoruz.4- Sonrasında açılan sayfada yeni uygulama ekle butonuna tıklıyorsunuz. Açılan sayfada Eticaret uygulamaları kısmında Prestashop tıklayın.
Açılan bölümde PRESTASHOP kurulumu için temel bilgilerinizi belirttikten sonra uygulamayı yükle butonuna basarak PRESTASHOP kurulumunu sitemiz sayesinde 5-10 saniye gibi kısa bir süre içinde tamamlayabilirsiniz.8- İşleminiz gerçekleştikten sonra üst bölümde uygulamanız başarıyla kuruldu yazısı geliyorsa Prestashop Scriptiniz başarıyla kurulmuş ve kullanıma hazır durumdadır.
 
CloudBunny

Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

 Bu dökümanı yazdır